ریموت کنترلر

در این مقاله درباره ریموت کنترلر و خدمات مانی نور صحبت خواهیم کرد.

ریموت کنترلر

تکنولوژی به کار گرفته شده درریموت کنترلرلامپ و روشنایی مانند سایرانواع ریموت کنترل ها که برای کنترل تلویزیون ها، دستگاه های ویدیوی خانگی، درب خودروها، درب گاراژها و سایرانواع ریموت ها به کارگرفته می شود، برمبنای ارسال و دریافت امواج دارای فرکانس و دامنه خاص، می باشد.

قاب ریموتها دارای یک دستگاه فرستنده (ترنسمیتر) و یک دستگاه گیرنده (ریسیور) می باشند که فرستنده آن است که با ارسال امواج دارای فرکانس مشخص به ریسیور، عملکرد ریسیور را کنترل کند.

برخی ازفرستنده های این ریموت ها تنها دارای یک کانال ارسال موج می باشند ودراین صورت تنها قادربه کنترل یک دستگاه یا یک مدارمی باشند. این ماژول ها اغلب به همراه قابلیت های نرم افزاری که برروی گوشی نصب می شوند امکانات متعددی را برای سلایق مختلف فراهم کرده است. همچنین علاوه بر حالت دستی، بر اساس سناریوهای ازپیش تعیین شده حالت های مختلف روشنایی را متناسب با شرایط محیط فراهم می آورد. کنترلرهای تک رنگ و رنگی بصورت دیمر و پیکسل و پوینت قابل ارایه است.

در زیر نمونه هایی از آن را مشاهده می نمایید.

ریموت کنترلر،قطعات روشنایی مانی نور، ریموت کنترلر روشنایی،ریموت کنترلرلامپ، صنایع نور و روشنایی مانی نور،امواج دارای فرکانس،عملکرد ریسیور،ال ای ی،led ،دامنه خاص،ریموت کنترلر نور و روشنایی،ماژول روشنایی،ماژول نور و روشنایی،انواع ریموت ها، حالت های مختلف روشنایی،فرستنده ها،کانال ارسال موج

کپی رایت - مانی نور