چراغ های استخری

دور لوله ایی استیل

اطلاعات بیشتر درباره چراغ های استخری:

چراغ های استخری

چراغ های استخری بصورت روکار فلت و پایه دار و توکار با نور دهی بسیار متنوع، مصرف کم انرژی و طول عمر بالا با قابلیت تعویض و ترکیب رنگ ها، دردو نوع تک رنگ و RGB قابل ارائه است.

چراغ استخری باید IP68 باشد اما مارک و IP ذکر شده روی جلد چراغ استخر ملاک نیست و درعمل بعد از نصب با مرور زمان و کارکرد طولانی مشخص می شود IP چراغ استخر IP68 بوده.

چراغ آبنما و چراغ استخر به علت خطر برق گرفتگی باید از نوع ولتاژ پائین باشد که معمولا ۱۲v  یا ۲۴v  می باشد  به همین علت قبل از مسیر سیم کشی، تغذیه یا ترانس قرار می گیرد و ولتاژ را کم می کند.

نوع سیم استفاده شده برای چراغ استخر

سیم استفاده شده برای چراغ استخر و چراغ آبنما باید متناسب با فاصله  چراغ از منبع تغذیه باشد یعنی هر چه فاصله ترانس از چراغ استخری بیشتر باشد باید سیم ضخیم تر باشد. کابل های مفتولی از کابل های افشان در آب با کیفیت ترند. قطر سیم کابل برای چراغ استخر و آبنما به تعداد چراغ هایی که به یک کابل متصل می شود و توان هر یک از چراغ های استخر بستگی دارد.

ویژگی های چراغ های استخری

چراغ های استخر و آبنما باید ازجنسی باشد که مواد شوینده تاثیر شیمیایی روی آن نگذارند. چراغ های استخری قابليت اتصال به انواع درايورمولتی كالر ( معمولی، موزيكال، كنترلی و DMX) دارد. درجه حفاظت IP 68 برای کل محصولات زاویه تابش لنز ۵ – ۱۵ – ۳۰ – ۴۵ -۶۰ – ۹۰ – ۱۲۰ درجه

در مدل های مولتی کالر RGB و 8 رنگ LED (قرمز، سبز، آبی، زرد، سفید مهتابی، سفید آفتابی، بنفش، نیلی) عرضه می گردند. برای مدل تک رنگ، بدنه آلومينيومی اختصاصی، ايده آل برای فواره ها در آبنماها، استخرها، پارک ها، باغ ها و میدان ها، ولتاژ كار ایمن 12 ولت،  قابل ساخت با درجه لنزهای مختلف برای ارتفاع های آب متفاوت، بسیار حرفه ای و قابل اطمینان و با قیمت مناسب. در زیر با نمونه هایی از این کار آشنا می شوید.

 

 

 

خرید آنلاین

 

چراغ های استخری، چراغ دفنی، چراغ استخری، انواع چراغ استخری، پرژکتور دفنی تو کار، چراغ استخری رو کار، چراغ استخری توکار، چراغهای دفنی و استخری، چراغهای ال ای دی، چراغ آبنما ، چراغ استخر، فواره و آبنما

کپی رایت - مانی نور