وال واشر

اطلاعات بیشتر درباره وال واشر ال ای دی:

وال واشر ال ای دی

وال واشر ال ای دی نوعی از محصولات LED می باشد که به صورت خطی طراحی شده است. در بسیاری ازموارد، این چراغ ها بسیارکوچک هستند، در بعضی موارد تک سوکته بوده که  به  آن (آی بال)می گویند وقابل جابه جایی با یک دست می باشد و قابلیت تغییر زاویه نور را دارد. بنابراین وال واشر ال ای دی قطعه ای است که ازکنارهم قرارگرفتن تعدادی لامپ با چیدمان  متفاوت تشکیل شده است.

تعداد لامپ ها، اندازه ومیزان نوردهی آن ها با توجه به کاری که مد نظر داریم و قراراست از این نوع چراغ برای آن استفاده کنیم، می تواند متفاوت باشد. اگر تعداد این نوع چراغ زیاد باشد، از آن می توان به عنوان پروژکتوراستفاده کرد. که نوعی پروژکتورخطی محسوب می شود و می توانند روی ساختمان ها نور بتابانند و یا در طراحی داخلی از آنها استفاده می شوند. دراین نوع پروژکتورها، جهت ومیزان نور قابل تغییر می باشد.

از آنجایی که می توان میزان نور، ابعاد و توان هرکدام از این والواشرها را تغییر داد، در صنعت نورپردازی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در چند سال اخیر استفاده از وال واشر بسیار مرسوم شده و معماران و طراحان داخلی از آن برای روشنایی وایده پردازیهای خود استفاده می کنند.

عمده کاربرد این لامپ ها برای تزئینات داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها است و از آن  برای ایجاد نور و روشنائی داخلی درساختمان استفاده نمی شود.

ویژگی ها و کاربردها وال واشر ال ای دی

  • خصوصیات جالب این محصول باعث شده که ازآن درزوایای مختلف و برای ایجاد سایه روشن های خاص استفاده شود.
  • بیشترین مصرف آن برای سطوح عمودی مثل ستون ها و یا ورودی ها می باشد.
  • برای ایجاد روشنایی با نورهای نامتقارن، می توان تعداد سه و یا بیشتر ازاین چراغ ها رابه صورت خطی و کنارهم استفاده کرد.
  • برای پوشش دهی کامل یک دیوار، به تعدادی از چراغ ها که به صورت خطی کنارهم بسته شده اند نیاز است.
  • یکی دیگر از کاربردهای مهم آن ساخت وال واشر پرچم ایران جهت نورپردازی میادین و بلوارها می باشد.
  • از کاربردهای دیگر آن می توان به وال واشر تخصصی رشد گیاه  ( پروژکتور رشد گیاه) برای گلخانه های بزرگ و حتی گلخانه های کوچک خانگی اشاره نمود.

والواشر رشد گیاهخرید آنلاین

 

اگر اطلاعات بیشتری درباره وال واشر ال ای دی نیاز داشتید حتما با شرکت مانی نور در تماس باشید.

کپی رایت - مانی نور